اولین تعمیرگاه تخصصی جلوبندی تویوتا و لکسوسمشاوره رایگان

خدمات جلوبندی تویوتا۷۲۴

 
 
 

بررسی و تعویض

بررسی دقیق قسمت های جلو بندی خودروهای بنز ، بی ام و ، پورشه و تعویض قطعات اساسی  و مصرفی با دقت فراوان و در کمترین زمان ممکن و همچنین قیمت مناسب SZ724 نسیت به رقبای ما با وجود کیفیتی متفاوت.

رفع انحراف فرمان

اگر در حال رانندگی هستید و فرمان خودروتان به سمت چپ یا راست کشیده می‌شود ( حتی اگر خیلی خفیف باشد ) باید اتومبیلتان را به متخصصان مربوطه نشان دهید.

تنظیمات تخصصی

نحوه تنظیم جلوبندی‌های خودرو‌ها با هم متفاوت است و باید بر اساس استاندارد‌ها کارخانه سازنده آن انجام شود.

 
 
 
 
7847
 
 

رفع ایراد جلوبندی

جلوبندی خودرو شما توسط دستگاه‌های مدرن و بر اساس تنظیمات ESP یا سیستم کنترل پایداری الکترونیکی بررسی شود تا تمام قطعات بخش جلوبندی خودروتان به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد.

آنالیز وتنظیم جلوبندی

تنظیم جلوبندی خودرو‌ها یک امر لازم و ضروری است و پیشنهاد می‌شود که حداقل هر سه ماه یک بار جلوبندی خودرو خود را به یک متخصص نشان دهید تا آن را به صورت کامل بررسی کند.

کارشناسی تصادف

کارشناسی جلوبندی خودرو با ابزارهای روز قبل از خرید خودرو تا دیگر نگران آسیب های پیشین و تصادف های گذشته خودرو نباشید.

درخواست خودروبر رایگان در تهـــران تماس بگیرید
8076

چــرا ما متفاوت هستیـــم!

 

دارای مدارک بین المللی

کیفت خدمات و رضایتمندی مشتریان در صدر کارما قرار دارد و به عنوان اولین تعمیرگاه مفتخر به اخذ استانداردهای بین المللی در ایران هستیم.

تعمیرات حرفه‌ایی

متخصصین و مهندسین دارای مدارک بین المللی که با تجربه فروان خود تعمیرات کاملا تخصصی در تعمیرگاه تخصصی تویوتا و لکسوس را به شما عرضه میکنند.

پیشرفته و بروز

تمامی تجهیزات و ابزار حرفه ای تخصصی خودروهای تویوتا و لکسوس در تعمیرگاه تخصصی TOYOTA724 جمع شده اند.

قطعات اورجینال

بدون واسطه قادر به تامین قطعات اورجینال خودرو های تویوتا و لکسوس در ایران هسیتم و با قیمتی مرقوب در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

تجربه درخشان

20 سال تجربه درخشان در خدمات تخصصی خودرو های تویوتا و لکسوس یکی دیگر از افتخارات ما است.

ابزار تخصصی

ابزار های کاملا تخصصی و اورجینال خودرو های تویوتا و لکسوس که ما از دیگر رقبا متمایز میکند.

 

درباره جلوبندی بیشتر بدانید!

 
اولین تعمیرگاه تخصصی جلوبندی تحت استانداردهای کشور ژاپن در ایران.تعمیر جلوبندی

یکی از بخش‌های مهم سیستم تعلیق خودرو‌ها، جلوبندی آن‌ها است. جلوبندی اتومبیل‌ها شامل قطعات مختلفی می‌شود که بر روی کیفیت رانندگی ما و هندلینگ خودرو تاثیر بسزایی دارند. جلوبندی خودرو‌ها معمولا ضربات و فشار‌های بسیاری را تحمل می‌کنند؛ از همین سو کارشناسان متخصص مجموعه TOYOTA724 معتقدند جلوبندی خودرو‌ها باید به صورت متوالی بررسی شوند تا وضعیت هندلینگ و کنترل آن‌ها به شکل پایدار کیفیت مطلوب خود را حفظ کند. جلو‌بندی خودرو‌ها، بستگی به وزن و همینطور طراحی پلتفرم آن‌ها متفاوت است؛ از همین سو برای تنظیم و رفع ایرادات جلوبندی خودرو‎‌ها نمی‌توان از تکنینک‌های مشابه استفاده کرد و برای برخورداری از یک نتیجه مطلوب، بهتر از جلوبندی خودرو‌ها به صورت تخصصی و توسط تعمیرکاران حرفه‌ای تنظیم شود. وظیفه اصلی جلوبندی یک اتومبیل در واقع محافظت در برابر فشار جاده و پایدار ساختن کیفیت هندلینگ اتومبیل در زمان حرکت است.  تعمیرگاه جلوبندی بنز  تعمیرگاه جلوبندی بنز

 
7846
تعمیرگاه جلوبندی بنز
اولین تعمیرگاه تخصصی جلوبندی تویوتا و لکسوسمشاوره رایگان
1
×
سلام
امیری هستم، کارشناس فنی تویوتا
چطوری میتونم بهتون کمک کنم؟!

(برای آغاز چت روی علامت واتساپ بزنید.)